Szanowni Państwo, słowo DZIĘKUJĘ to za mało! 🧡

Jestem wdzięczny za każdy głos oddany na Obywateli Konina, w szczególności za 5360 głosów oddanych na mnie w wyborach na prezydenta miasta Konina. Dzięki Państwa głosom jesteśmy jedyną siłą obywatelską w obecnym samorządzie. Trzech radnych z naszego komitetu wyborczego będzie reprezentować Państwa w najbliższej kadencji.

Szczególne wyrazy uznania i SZACUNKU składam wszystkim osobom, które odpowiedziały na moje propozycje i podjęły się wyzwań wyborczych kandydując z list Obywateli Konina. Zapewniam Was, drodzy Przyjaciele, że ważne są dla mnie każde oddane na Was głosy bez względu na to jaka była ich liczba. Dziękuję Wam za to, że byliście obok mnie w chwilach najtrudniejszych, a tych nie brakowało w tej kampanii. Mieć takich przyjaciół to wielki zaszczyt i honor dla mnie. To prawdziwe szczęście.

Dziękuję za każde spotkanie, DIALOG i życzliwość tych wszystkich mieszkańców naszego miasta, którzy w pędzie codziennego życia znaleźli chociaż chwilę, aby wyrazić swoje opinie, poglądy czy oczekiwania czym motywowali nas do większego wysiłku, do działania. Będziemy o tym pamiętać!

Szczególne słowa podziękowania kieruję do mojej rodziny i najbliższych, którzy wspierali mnie podczas kampanii wyborczej i nadal wspierają.

Szanowni Państwo, projekt „Obywatele Konina” dzięki Państwa poparciu stał się trzecią siłą w nowo wybranym samorządzie. Czujemy z tego powodu dumę i radość, a jednocześnie wielką odpowiedzialność za losy miasta. Dlatego nasi przedstawiciele w Radzie Miasta będą składać propozycje wynikające
z naszego programu i będą dążyć do tworzenia i umacniania WSPÓLNOTY mieszkańców. Będziemy rozwijać ten projekt w silny, obywatelski, miejski ruch społeczny. W tym celu zarejestrujemy wkrótce stowarzyszenie. Będziemy obywatelską bazą dla naszych Radnych. Wspólnie będziemy bacznie przyglądać się wszystkiemu co dzieje się w mieście. Dziś także wychodzę z propozycją współpracy do wszystkich organizacji pozarządowych działających w Koninie.

Szanowni Państwo, dziękuję kandydatom na prezydenta miasta Konina oraz ich sztabom wyborczym za udział w wyborach, dyskusje i wymianę poglądów podczas licznych debat. Panu Robertowi Popkowskiemu i Panu Piotrowi Korytkowskiemu gratuluję awansu do II tury wyborów.

W tych dniach, poprzedzających drugą turę wyborów, spotkałem się z oboma kandydatami, na ich zaproszenia. Te rozmowy utwierdziły mnie w przekonaniu, żeby moim wyborcom pozostawić decyzję na kogo oddadzą głos w drugiej turze wyborów.